توران توری تامین کننده صنایع ایران

توران توری تولیدکننده انواع توری استیل به عنوان پیشرو در صنعت استیل و همچنین تامین کننده صنایع خرد و کلان کشور می باشد.ما در توران توری مفتخر به تامین صنایعی همچون:

پتروشیمی(نفت و گاز)، صنایع شیمیایی، تاسیسات دریایی، صنعت خودرو، صنایع غذایی، صنایع داروسازی، کشاورزی و همچنین صنعت ساختمان هستیم.

کلیه فعالان عرصه تولید و صنعت از شهرک های صنعتی سراسر کشور می توانند انواع توریهای فلزی از جمله: توری استیل، مش استیل، توری جوشی، توری سرندی، توری نوار نقاله، ورق پانچ، استرچ متال و همچنین ورق استیل مورد نیاز خود را با اطمینان کامل کیفی و بی دردسر از توران توری تهیه نمایند.

در توران توری به جهت بهبود و سهولت فرآیند خرید، این اطمینان داده می شود که کلیه سفارشات مشتریان (کالای تولید داخلی یا کالای وارداتی) از هر کجای کشور به عنوان تامین کننده صنایع در کمترین زمان ممکن و تنها با یک تماس انجام خواهد شد.

این ادعا که توران توری به عنوان تامین کننده صنایع با کارشناسان با سابقه و مجرب و ماهر در امر مشاوره تخصصی صنایع فعالیت میکند دور از واقعیت نیست.

فعالان عرصه صنعت در تامین مواد و ابزار همیشه باید از بهترین مواد و دقیق ترین ابزارها استفاده کنند چرا هزینه های تعمیر و نگهداری با توجه به تحریم ها و شرایط اقتصادی ناگوار بسیار سنگین و سرسام آور است.دریافت یک مشاوره فنی و البته تخصصی از خدمات رایگان متخصصین در توران توری است که همراه و یاور شما در انجام و راه اندازی پروژه های صنعتی می باشد.