قیمت توری سرندی

در مورد تعیین قیمت توری سرندی که نوعی دیگر از توری های فلزی میباشد باید شکل بافت مفتول ها بصورت تار و پودی در هم تنیده می شوند و جنس مفتول بکار رفته را باید در نظر داشت.توری سرندی بدلیل بافت مستحکم و ضخامت مفتول بسیار محکم و مقاوم می باشد.این توری فلزی که نمونه مصرف عمومی آن را در نانوایی ها به عنوان پیشخوان دیده اید از فرآیند خمکاری مفتول های فولادی ضخیم ساخته می شود که در واقع توری های سرندی از نظر سختی مقاومت بیشتری نسبت به سایر توری های فلزی دارد.اما بیشتر در معادن شن و ماسه و مواد معدنی به جهت سرند مواد سنگین کارایی آن شناخته شده است.

انواع توری سرندی

  • توری آهنی یا فولادی
  • توری گالوانیزه

با توجه به استفاده و کاربرد،نوع مفتول موردنظر برای بافت و تولید این توری فلزی انتخاب می شود.به عنوان مثال نوع گالوانیزه بیشتر در معادن شن و ماسه جهت سرند کردن و جداسازی مواد مورد استفاده قرار می گیرد که البته با توجه به نظر مشتری سایز چشمه های ریز یا درشت انتخاب می شوند تا فرآیند غربالگری و سرند به درستی انجام شود.

کاربرد ها

در مورد توری سرندی نمیتوان مصرف آن را محدود به صنف و رسته شغلی خاصی محدود کرد ولی بیشترین موارد استفاده از آن را در گزینه های زیر می توان در نظر داشت.

  • سرند کردن خاک، شن و ماسه معادن ، ساختمان سازی و کارخانجات
  • تولید قفس های مستحکم برای حیوانات
  • پروژه های عمرانی و شهرسازی
  • حفاظ های مستحکم برای پادگان های نظامی، دیوارهای طلافروشی ، صرافی ها و …
  • استفاده از آن جهت جداسازی در خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزی
توری سرندی با سایز چشمه مختلف جهت فیلتراسیون و جداسازی مواد در صنعت
عرضه مستقیم در توران توری
خرید،قیمت و بررسی دقیق توری سرندی|توران توری

برای خرید و استعلام قیمت توری سرندی موارد زیر را جدی بگیرید!

از آنجاییکه این توری برای سرند کردن یا به نوعی فیلتر کردن مواد و مصالح استفاده می شود،جنس مفتول آنرا با توجه به نوع کاربری و با دقت انتخاب کنید.

فیلتراسیون مواد خصوصا اگر حالت محلول یا شبه ملات داشته باشند با توجه به ریز و درشت بودن (یا در واقع دقت فیلتر و سرند کردن) مورد بررسی قرار می گیرد.پس به یاد داشته باشید جنس این توری فلزی برای محیطهای مرطوب و خشک حتما در نظر گرفته شود.در مورد محیط های مرطوب، جنس گالوانیزه و استیل ضد زنگ بسیار پرکاربرد است و توصیه می شود. در مورد خرید این توری فلزی باید توجه داشته باشید که علاوه بر ابعاد و متراژ،جنس مفتول نیز تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده این نوع توری دارد و البته کیفیت و کارایی آن نیز متفاوت است.

برای اطلاع از قیمت دقیق و خرید مستقیم توری سرندی همین حالا با توران توری تماس بگیرید