خرید و قیمت توری فلزی مرغی

قیمت توری مرغی نیز همانند دیگر توری های فلزی به ابعاد و نوع مفتول بستگی دارد.این توری شباهت زیادی به توری فرنگی دارد بطوریکه گاها این دو را با هم اشتباه می گیرند و به جای هم به فروش میرسد! در نگاه اول شاید شما هم دچار این اشتباه بشوید اما تفاوت اصلی این دو توری در ضخامت و سایز چشمه است.توری فرنگی دارای چشمه بزرگتر و ضخامت مفتول بیشتری است.

توری مرغی را به احتمال زیاد دیده اید اما از مشخصات ظاهری آن باید گفت که  این توری از مفتول گالوانیزه نازک و انعطاف پذیر با چشمه هایی شش ضلعی بافته می شود.لازم به توضیح است که جهت تولید توری مرغی هم از گالوانیزه سرد و هم از گالوانیزه گرم استفاده میشود. نوع گرم آن تولید داخلی و ایرانی بوده که از نظر کیفیت و دوام و مقاومت در برابر زنگ زدگی بسیار مرغوب و تایید شده است. نمونه های وارداتی این توری عمدتا از گالوانیزه سرد بوده میتوان گفت قابلیت رقابت با تولید داخلی را ندارد.

در مورد تاریخچه تولید توری مرغی جالب است بدانید که در جریان جنگ جهانی دوم یک آهنگر ایتالیایی در سال 1844 میلادی با الهام گرفتن از ماشینهای بافندگی دستگاه بافت توری مرغی را ساخت که توری ساخته شده جهت مصارف رادارگریزی بکار گرفته شد.از طرفی ازاین توری برای ساخت قفس فارادی نیز استفاده می شود که کابرد آن جهت جلوگیری و تضعیف امواج رادیویی و مخابراتی است.

توری مرغی تا سالیان گذشته بصورت کلی جهت ساخت قفس و حصارکشی پرچین استفاده میشده اما در حال حاضر با توجه به تکنیکهای نوین در صنعت ساختمان و معماری برای عایق کاری و طراحی فضای داخلی و همچنین زیرسازی نما بکار گرفته میشود و از نظر هزینه ها و قیمت تمام شده بسیار مقرون به صرفه است.

خرید و قیمت توری مرغی بصورت عمده و سفارشی از توران توری
توری مرغی | مشخصات و کاربرد و استعلام قیمت در توران توری

توری مرغی چه کاربردی دارد؟

در مورد کاربردهای توری مرغی و یا دیگر مدل های توریهای فلزی نمیتوان محدود به چند مورد شد اما عمده مصارف این توری در زمینه های زیر است:

ساخت قفس و حصارکشی

توری مرغی که به عبارتی می توان گفت علت نامگذاری آن همین باشد که جهت ساخت قفس پرندگان استفاده اولیه آن بوده است.این توری فلزی در واقع در مواردی که نیاز به حصارکشی ابتدایی باشد و لازم باشد هوا و نور طبیعی موجود باشد،مورد استفاده قرار می گیرد.

صنعت ساختمان و معماری

استفاده از این توری فلزی در ساخت و ساز در حال حاضر رونق زیادی دارد چرا که قیمت تمام شده پروژه را میزان قابل توجهی میکاهد.در مورد کاربرد توری مرغی در این زمینه باید گفته که هیچ گونه محدودیتی برای آن نمی توان در نظر گرفت. هر جاییکه نیاز به طراحی نمای ساختمان و یا مهار ملات و مصالح ساختمانی برای دستیابی به سبک دلخواه با قیمت مناسب باشد،این توری بهترین انتخاب است.از پوشش و عایق کاری سقف سوله ها گرفته تا زیرسازی جهت کاشیکاری و گچکاری از مواردی است که میتوان برای درک بهتر موضوع در نظر داشت.

مزایای استفاده از توری مرغی

شکل پذیری و نصب آسان

این توری بدلیل ضخامت و نوع مفتول بکار رفته در بافت آن، براحتی میتوان به هر شکل دلخواهی درآورد و در هر فضایی نصب و تعبیه کرد.این شکل پذیری آسان موجب آسودگی خیال در سرعت پیاده سازی و پیشرفت پروژه را بهمراه دارد.

حمل و نقل آسان

توری مرغی بدلیل ضخامت کم مفتول،در حالت رول شده حجم زیادی را اشغال نمی کند و از طرفی وزن آن بسیار کم بوده و براحتی قابل جابجایی و حمل است.

هزینه مناسب

در مواردی که نیاز به حصارکشی ابتدایی و کم هزینه باشد،این توری فلزی بهترین گزینه است.

قیمت توری مرغی چنده؟

در مورد موضوع قیمت با توجه به نوسانات لحظه ای بازار قطعا نمی توان قیمت ثابتی اعلام کرد اما عواملی که در میزان قیمت موثر هستند شامل موارد زیر است:

  • ضخامت مفتول
  • جنس توری
  • میزان سفارش
  • سایز چشمه

به جهت استعلام و ثبت سفارش انواع توری مرغی هم اکنون با توران توری تماس بگیرید