توری نوار نقاله مناسب ترین قیمت عرضه مستقیم و عمده

توری نوار نقاله به جهت اینکه به حالت زنجیره ای تعبیه میشود بسیار انعطاف پذیر است و البته با شرایط موجود قیمت این توری نیز در لحظه تعیین می شود.

این انعطاف باعث میشود که از این مدل توری در بخشهای مختلف صنایع  کوچک و بزرگ از خطوط تولید و مونتاژ گرفته تا صنایع پتروشیمی ،فولاد،خودروسازی و حتی صنایع شیمیایی-دارویی و غذایی استفاده شود.نوار نقاله که آنرا در صنایع مختلف با جنس نوار متنوع می توان دید – از لاستیک و پلیمر تا انواع فلز – غالبا برای جابجایی محصول تولید شده از دستگاهی به دستگاه دیگر و یا انتقال محصول از بخشی به بخش دیگر استفاده می شود.به همین خاطر یکی از مزیت های استفاده از توری مناسب حمل بار و قطعه در خط تولید،کاهش مصرف انرژی و زمان و البته نیروی کار انسانی است.

توری نوار نقاله را در ابعاد مختلف می توان تهیه کرد
توران توری تامین کننده خط تولید
نوار نقاله در سایز و عرض سفارشی تولید می شود

این توری بصورت از پیش تولید شده در بازار موجود نیست چرا که طراحی ماشین آلات صنعتی و فضای صنایع مختلف متفاوت با یکدیگر می باشد.بنابراین توری نوارنقاله به صورت سفارشی تهیه و تولید می شود. در تولید توری حمل بار نهایت دقت هم در انتخاب جنس مفتولها و هم در انتخاب سایز چشمه و نوع بافت می بایست در نظر گرفته شود چرا که حساسیت مصرف آن در خط تولید صنایع بسیار بالا بوده و تعویض و تهیه ی مجدد آن هزینه هایی را برای صاحبان صنایع به همراه خواهد داشت بنابراین در فرآیند سفارش و خرید این مدل توری باید به این حساسیت توجه داشت تا کالای مورد نظر بدون هیچ گونه تعلل در روند تولید قرار بگیرد.

توری نوار نقاله در صنایع مختلف از فلزهای مختلفی تولید میشود
توران توری راهنمای امین شما در خرید نوار نقاله
اهمیت جنس توری نوار نقاله در صنایع

جنس مفتول استفاده شده دراین توری فلزی از آنجا برای کارشناسان صنایع اهمیت می یابد که در روند مصرف در خط تولید، استقامت لازم جهت تحمل فشار و دمای بالا و حتی مقاومت شیمیایی را داشته باشد. به جهت بکارگیری آن در صنایع شیمیایی و غذایی این نوع از توری فلزی از جنسهایی نظیر استیل،گالوانیزه و فولاد تولید می شوند.

جهت استعلام قیمت و خرید بدون واسطه توری نوار نقاله با توران توری تماس بگیرید