توری پلاستیکی مرغوب

توری پلاستیکی در خیابان پامنار بازار تهران به صورت کلی و جزیی به فروش می رسد.در واقع بورس اصلی و بازار تمامی انواع توری پلاستیکی،پلیمری، توری استیل و فلزی و ورق های فلزی در پامنار است.

توری پلاستیکی کاربردهای زیادی اعم از دکوراسیون و فضاسازی می تواند داشته باشد ولی از طرفی گفته می شود توری پلاستیکی نوعی از توری مرغی است البته با جنس پلیمر ولی کارایی متفاوت.این توری با نام توری پلیمری نیز شناخته می شود.در اصطلاح فنی و تخصصی چون در ساخت این توری از موارد اولیه پلیمر استفاده می شود،نام تخصصی توری پلیمری نیز برای آن بکار میرود.

توران توری عرضه کننده تمامی توری های فلزی و ورق استیل

طول رول توری پلاستیکی 30 متر بوده و در رنگهای مختلف قابل عرضه و فرو می باشد.عرض رولها متنوع بوده و با چشمه های مختلف

وجود یووی باعث مقاوم شدن توری در مقابل آفتاب و نرم شدن توری می گردد که ماده ای گران تر از خود پلاستیک می باشد و مقدار آن در تولیدات مختلف متفاوت است. وجود یووی یکی از عوامل مهم در طول عمر این توری و در نتیجه قیمت آن می باشد.

تمامی ابعاد و سایزهای مختلف توری پلاستیکی را در خیابان پامنار می توانید خریداری کنید ولی حتما در نظر داشته باشید که کیفیت و مرغوبیت کالا اولویت انتخاب در خرید شما را باید داشته باشد.

توری پلاستیکی در تنوع رنگ بالا

هرچه اندازه چشمه توری بزرگتر شود ضخامت یا گوشت توری بیشتر شده و در نتیجه وزن و استقامت توری بیشتر و قیمت آن افزایش می یابد. نوع پلاستیک بکار رفته در تولید توری نیز بسیار مهم است و می توان از مواد نو بازیافتی استفاده شود. وجود مواد ناخالص باعت خشک شدن زودرس توری و ترکیدن و خرد شدن آن در فاصله زمانی کوتاه به ویژه در محل بستن آن با بست به داربست می شود.

برای کسب اطلاعات دقیق و مشاوره تخصصی جهت خرید و استعلام قیمت با کارشناسان توران توری تماس بگیرید