قیمت و خرید ورق استیل مات و براق 304 یا 316

همانطور که می دانید استیل یک فلز نیست و نوعی آلیاژ از آهن است که در واقع یکی اشکال عرضه خام آن بصورت ورق استیل می باشد که قیمت مات و براق 304 یا 316 آن در پامنار متفاوت است.بازار اصلی و بورس انواع ورق استیل و مشتقات استیل در خیابان پامنار تهران می باشد و قیمت دست اول را می توان از آنجا کسب کرد این در صورتی است که توران توری یکی از خوشنام ترین فروشگاه ها در این بازار است.

دامنه استفاده از ورق استیل به قدری گسترده شده است که در هر یک از لوازمی که در حال حاضر در اطراف شماست،می توانید یکی از محصولات ساخته شده از استیل را ببینید.ورق استیل در ضخامتهای متنوع تولید می شود تا به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف به کار گرفته شود.این محصول فولادی در اکثر صنایع از جمله لوازم خانگی،ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعتی خصوصا مواردی که نیاز است تا ابزار در برابر اسید و رطوبت مقاومت داشته باشد استفاده از انواع ورق های استیل مناسب ترین گزینه است.

در بازار فلزات نیز همین ورق استیل به عنوان ماده اولیه برای ساخت انواع توری های فلزی و همچنین دیگر مشتقات ورق شکل مانند ورق های ضد سایش و ورق های پانچ شده که حالت توری شکل دارند، به کار می رود.

ورق استیل چه مات و چه براق از آلیاژ 304 یا 316 همگی در تولید وسایل گوناگون مصرف می شوند و قیمت آنها با توجه به جنس ورق بسیار متتفاوت می باشد.

با توجه به قابل شستشو بودن استیل و از طرفی زیبایی بصری آن به جهت مشابهت با نقره زمینه استفاده آن را دو چندان کرده است.در ساخت تجهیزات رستورانی و آشپزخانه های صنعتی در ابعاد مختلف استفاده می شود.از طرفی شکل پذیری عالی ورق استیل و برش آسان آن به طراحان صنعتی و حتی فعالان عرصه ی معماری ساختمان،این امکان را داده است تا هر طرحی را که در ذهن و یا روی کاغذ دارند را به راحتی  و با هزینه مناسب بتوانند با ورق استیل اجرا کنند.

تمامی انواع ورق های استیل در ابعاد و اوزان مختلف با قیمت مناسب و آنالیز تایید شده به فروش می رسند.