خرید عمده و قیمت ورق ضد سایش

ورق ضد سایش که آن را به نام ورق فلزی آجدار نیز می شناسند امروزه در جای جای شهر و خیابان کاربردهای آن به وضوح قابل مشاهده است،مدلهای متنوع دارد.مدل های متنوع این ورق فلزی از جهت شکل شیارها و آج های روی آن بررسی می شود.

قیمت و خرید انواع ورق ضد سایش از توران توری
قیمت بروز انواع ورق ضد سایش در توران توری

این ورق را شما در هر جایی که نیاز به جلوگیری از سایش و لیز خوردگی خصوصا در مکانهای عمومی مثل ایستگاههای مترو،پل های هوایی،ورودی فرودگاه ها،پله های اتوبوس و … میتوانید مشاهده کنید.این ورق های فلزی از جنس های مختلفی تولید می شوند که می توان مطابق با محیط مورد نظر از آنها بهره برد.

از ورق های الومینیومی گرفته تا فولادی هر کدام بنا به محیطی که قرار است در آن نصب شوند مورد بررسی و استفاده قرار می گیرند.با توجه به شکل پذیری بهتر آلومینیوم شاید طرح آج های آن نسبت به ورق فولادی بیشتر باشد ولی قیمت تمام شده در مدل های فولاد بسیاراقتصادی تر است.اما به هر جهت فولاد و بحث فرسودگی آن و مقاومت کمتر در برابر رطوبت و خوردگی از عواملی است که نیاز به ورق های آلومینیومی را بیشتر مورد توجه مهندسین و کارشناسان قرار می دهد.

این مدل از ورق های فلزی با نقش های برجسته متفاوتی که دارند و با توجه به میزان رفت و آمد و ترافیک عبوری محل مورد استفاده،قابل بررسی می باشد.از عمده طرح هایی که برای تولید ورق های ضد سایش استفاده می شود طرح بادامی،لوزی و شطرنجی می باشد.

ورق های آجدار در هر ضخامتی می توان به تولید رساند ولی باید توجیه منطقی و تجاری برای آن وجود داشته باشد چرا که هزینه زمان و انرژی برای این ورق ها می بایست در نظر گرفته شود.

توران توری با ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب خود در این زمینه همراه شما خواهد بود.