قیمت توری استیل

بدون شک شما یکی از مصرف کنندگان توری استیل هستید!

توری استیل یکی دیگر از انواع مشتقات فلزی پر کاربرد است. توری استیل از مفتول استیل بافته و پرداخته می شود.درشتی چشمه و ریزبافت بودن توری به ضخامت مفتول و نوع اتصالات بستگی دارد.شبکه استیل بصورت عمده در صنایعی همچون پتروشیمی،صنایع نفت و گاز،صنایع نیروگاهی،مخابراتی و حتی لوازم ساختمانی کاربرد قابل توجهی دارد.اما این ادعا که هر یک از خوانندگان این مطلب یک مصرف کننده این کالا باشد نیز منطقی است.چرا که هر شخصی چه بصورت مستقیم و چه غیرمستقیم می تواند یکی از مصرف کنندگان این قلم کالای پرکاربرد باشد. کاربرد این محصول را در ساده ترین ابزارهای خانگی نیز میتوان مشاهده کرد مثل آبکش.

بصورت کلی این توری در هرکجا که نیاز به فیلتراسیون باشد و بحث ضدزنگ بودن مطرح باشد،حضور دارد.این مورد نه تنها در محیط های محلول و اسیدی بلکه حتی برای سرند کردن مواد خشک نیز صادق است.

پخش و تولید توری استیل با قیمت مناسب از توران توری

انواع توری استیل

این جنس توری را می توان در سایز چشمه و همچنین ضخامت و نوع بافت دلخواه، تهیه و تولید کرد. از همین جهت می توان این توری فلزی را به انواع زیر دسته بندی کرد:

  • توری دولا بافت
  • توری کج راه
  • توری پرسی
  • توری جوشی
  • توری پانچ یا همان ورق پانچ که از نظر ظاهری نوعی توری محسوب می شود.

در حالت کلی این محصول از نوع استیل نگیر تولید می شود و در فرآیند تولید آن میزان مقاومت آلیاژ مصرفی، در برابر محیطهای اسیدی و قلیایی،گرما و حرارت، خوردگی و ضدزنگ بودن قابل بحث و بررسی می باشد.

خرید و استعلام قیمت انواع توری استیل با آلیاژ معتبر و آنالیز

قیمت توری استیل

در مورد قیمت، عوامل بسیاری تعیین کننده هستند از جمله: آلیاژ توری ریزبافت یا درشت بافت ،ضخامت و نوع مفتول و وایر استیل مصرفی وغیره.

این توری فلزی را از کجا بخریم؟

با توجه به توضیحات، ارائه انواع توری فلزی در این فروشگاه همراه با آنالیز و سرتیفیکیت (certificate)  از آزمایشگاه های معتبر بوده و همچنین تولیدات داخلی بصورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می گردد.

* فروش این توری بصورت متری می باشد*

|جهت مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت بروز با ما تماس بگیرید|