معرفی توران توری

توران توری از سالیان گذشته تامین کننده صنعت ایران در زمینه انواع توریهای فلزی و ورق استیل و همچنین مفتول استیل می باشد.

توران توری فعال در زمینه تولید و پخش توریهای فلزی از جمله: توری استیل، مش استیل، توری حصاری(فنس)، توری سرندی، توری نوار نقاله، توری جوشی، توری مرغی ،توری فرنگی، گابیون، توری ضد سایش، استرچ متال، توری لیفی و همچنین توری پلاستیکی و ورق استیل، ورق پانچ، ورق ضد سایش می باشد.

توران توری،تامین کننده صنایع مادر

تلاش تمامی پرسنل بر آنست تا با ارائه کالای با کیفیت به صورت مستقیم و بی واسطه، سهم اندکی در رونق تولید و شکوفایی اقتصاد کشور داشته باشیم.مجموعه توران توری به عنوان تامین کننده صنایع مادر(نفت و گاز،پتروشیمی و داروسازی،صنایع غذایی،کشاورزی) و همچنین صنایع کوچک و متوسط کشور، از تمام دانش و ظرفیتهای خود در جهت همراهی صنایع استفاده نموده تا بیش از گذشته شاهد پیشرفت روزافزون این مرز و بوم باشیم.

همانطور که گفته شد عمده فعالیت این مجموعه در زمینه صنایع استیل – زیر شاخه  صنعت فولاد –  می باشد. هدف اصلی ما کمک به رونق تولید در صنایع می باشد تا به پیوست آن افزایش اشتغال جوانان مستعد وهمچنین شکوفایی اقتصادی را حاصل شود.

صداقت تجاری توران توری

صداقت تجاری، تضمین قیمت و ارائه کالای با کیفیت از تعهدات توران توری به مشتریان خود در عرصه صنعت استیل ایران می باشد. ضمن اینکه توانایی ما در تولید و بافت توری های فلزی با تکیه بر دانش متخصصین فنی و تجهیزات مدرن موجب شده است تا نیاز کلیه مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن برآورده کنیم.

تمامی موارد حاکی از فعالیت تجاری منصفانه مجموعه توران توری در بازار پامنار تهران دارد که سابقه درخشان ما را گوشزد می نماید.

این مجموعه مبنای تعهد حرفه ای خود را بر تکریم مشتری و ارائه کالای مرغوب بنا نهاده و در این عرصه از تمام توان و ظرفیتهای موجود بهره خواهد برد.